Naga MarketsJuż od miesiąca EURJPY porusza się w wąskim zakresie między 123,50 a 126,00. Sentyment jest delikatnie wzrostowy, ale dynamika ruchów jest niewielka. Obecnie cena pary walutowej znalazła się w okolicach oporu na 125,00. W zeszłym tygodniu doszło wprawdzie do jego przełamania, ale obecnie nastąpił powrót tuż pod ten poziom.

Niepewna sytuacja

Jeśli spojrzymy na wykres czterogodzinny, to wcale nie jest takie jasne, że 125,00 możemy traktować jako prawidłową barierę na cenie EURJPY. Niby byki zostały zatrzymane tu kilkukrotnie w styczniu, co wywołało konsolidację pod tym poziomem, ale od początku lutego był on przełamywany raz w górę, raz w dół. Jeśli spojrzymy na szerszy sentyment, to łatwo zauważyć, że w zeszłym roku 125,00 kilkukrotnie powstrzymał spadki na tej parze.

Obecnie, jeśli doszłoby do silniejszego odbicia spadkowego, to może to być oznaka powrotu niedźwiedzi. W takim scenariuszu szukałbym celu dla deprecjacji w rejonie wsparcia na 121,50. Jeśli kurs euro w stosunku do jena zacznie rosnąć, to najbliższa bariera znajduje się w okolicach 127,70. W obu przypadkach do zarobienia jest ponad 200 pipsów.

By wykorzystać analizę i zainwestować na EURJPY,
sprawdź ofertę Brokera HF Markets.

wykres EURJPY H4 7.02.2019
EURJPY H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here