Naga Marketsej

Na wykresie H4 pary EUR/JPY kurs od początku marca porusza się w trendzie wzrostowym, dość dokładnie respektując krawędzie kanału o tym samym nachyleniu. W ostatnim czasie korekta przyjmowała postać konsolidacji w trójkącie. Obecnie dochodzi do wybicia z niego górą, a zatem także to wybicia linii korekty. Miejsce na wzrosty jest dobre, gdyż mamy pod sobą ważne wsparcie okolic 125,20 oraz dolną krawędź kanału. Wydaje się, że pojawia się szansa na wzrost przynajmniej do poprzedniego szczytu.

ej op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

OptionTrade, oferuje 80% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAUD/USD – korekta do najbliższego wsparcia
Następny artykułGBP/NZD – utrzymuje się pod linią trendu
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here