Naga MarketsNa wykresie EURJPY można zauważyć, że cena ustaliła nowy szczyt oraz przełamała opór przy okrągłym poziomie 125,50. Trend jest bardzo silny i widać coraz większą presje strony popytowej. Wsparcie to wcześniej wspomniany poziom 125,50. Najbliższy opór znajduje się w okolicach 129,00. Warto przyjrzeć się wykresowi o niższym interwale czasowym.

Uzyskaj dostęp do około 200 instrumentów finansowych dzięki Noble Markets >>

Na wykresie H1 można zaobserwować silne wybicie. Przed kolejną falą wzrostów notowania przetestowały okrągły poziom 127,00. Można było zaobserwować wzmożoną aktywność strony popytowej przy tym obszarze. Aktualnie cena zbliża się do oporu 129,00. Możliwe, że na wykresie pojawi się korekta ostatnich wzrostów. Prawdopodobnie ruch korekcyjny będzie płytki i szybko się skończy. Prowzrostowe formacje świecowe zwiększą szanse do kontynuacji impulsu. Przełamanie wcześniej wspomnianego oporu otworzy drogę do dalszych wzrostów.

Więcej analiz i komentarzy rynkowych można znaleźć na stronie Noble Markets. Zapoznaj się z ofertą brokera wchodząc w świat inwestycji FX/CFD.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here