Naga MarketsPara walutowa EURJPY od dłuższego czasu porusza się spokojnie na północ. Na skutek tych wzrostów kurs pokonał już niezwykle istotny opór w okolicy poziomu 127.40 przez co wydawać by się mogło, że tendencja ta będzie kontynuowana. Spoglądając na wykres tygodniowy warto jednak zauważyć, że poziom ten w dalszym ciągu nie został przetestowany od góry (jako wsparcie) co z technicznego punktu widzenia (zgodnie z zachowaniem zasady zmiany biegunów) powinno się wydarzyć.

EURJPY Weekly

Na wykresie H1 zauważymy, że na skutek trwających od tygodnia spadków rynek w dniu wczorajszym wybił dołem z kanału wzrostowego. Obecnie kurs znajduje się w okolice lokalnego wsparcia i jeżeli tylko w okolicy tego poziomu pojawi się większa reakcja popytowa, spodziewać moglibyśmy się pojawienia przynajmniej korekty wzrostowej.

Jeżeli jednak poziom ten zostanie pokonany, wówczas spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków właśnie w okolice wspomnianego już poziomu 127.40.

By wykorzystać analizę i zainwestować już teraz sprawdź ofertę Brokera HotForex

EURJPY H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułVantage FX dodaje Bitcoina do platformy MT4
Następny artykułPrognozy RBNZ: Bez podwyżek stóp. Czy NZD ucierpi?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here