Naga MarketsPara walutowa EURJPY na skutek trwających od ponad dwóch tygodni spokojnych spadków dotarła dziś w okolice poziomu 118.50 zbiegającego się z mierzeniem 38,2% korekty Fibonacciego z wcześniejszych wzrostów, gdzie pojawiła się silna reakcja popytowa. Trwałe odrzucenie tego poziomu mogłoby być sygnałem do kontynuacji wzrostów w najbliższym czasie.

Scenariusz pro-wzrostowy wspiera również obecna sytuacja na oscylatorze Stochastic, gdzie zaobserwować możemy dywergencję.

EURJPY Daily

Jeżeli scenariusz ten się zrealizuje, potencjalne wzrosty mogły dotrzeć nawet w okolice oporu 128.10 zbiegającego się bardzo precyzyjnie z poziomem 127% zewnętrznego mierzenia Fibonacciego z wcześniejszego ruchu wzrostowego choć pierwszej reakcji popytowej moglibyśmy spodziewać się w okolicy lokalnego oporu 123.50.

Wykorzystaj analizę, by zainwestować u Brokera HotForex

EURJPY Daily


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułKomentarz giełdowy – Chwilowy oddech przed kontynuacją wzrostów
Następny artykułO wykresach ani słowa… NZD/JPY, GBP/CAD, GBP/CHF
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here