Naga MarketsKurs pary walutowej EURJPY dynamicznie wzrastał po odbiciu od wsparcia przy 122.74, co miało miejsce w połowie czerwca br. Jak jednak widać na poniższym wykresie, ostatnie dwa tygodnie (włączając w to obecny) akcja cenowa rozgrywa się w zakresie spadkowej świecy, której początek datowany jest na 9-go lipca.

Mając na uwadze powyższe możemy mówić o powstaniu formacji inside bar, gdzie wspomniana świeca spadkowa stanowi w tym przypadku świecę matkę. Na wykresie dziennym, ten inside bar to nic innego jak konsolidacja między obszarem wsparcia blisko 128.55, a oporem na 130.76.

Kierunek przed utworzeniem inside bara był wzrostowy, zatem spodziewana jest kontynuacja tego ruchu po potencjalnym wybiciu górą. Najbliższym celem dla wzrostów przy tym scenariuszu będą wtedy okolice oporu na 132.15.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Z kolei w przypadku wybicia dołem, strona podażowa będzie miała jeszcze do pokonania przyspieszoną linię trendu wzrostowego prowadzoną od dołka z kwietnia br. Skuteczne przełamanie tego wsparcia otwierałoby drogę dalszej przecenie w kierunku 125.80.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here