CMC Markets
Notowania pary walutowej EURJPY umacniają się w tym tygodniu, a podczas wczorajszej sesji udało się przełamać lokalny opór na 131.70 i wznieść na poziomy widoczne ostatnio w lutym br.

Ostatnie wzrosty wskazują ponadto na zmianę krótkoterminowego sentymentu na wzrostowy. Można zatem rozglądać się za okazjami do kupna z obszarów wsparcia.

Najbliższe wsparcie stanowi teraz obszar w obrębie 131.70, gdzie jeszcze do wczorajszego dnia znajdował się opór. Kolejne lokalne wsparcie horyzontalne widoczne jest blisko 131.10.  Dodatkowo, strefę między tymi poziomami przecina linia trendu wzrostowego biegnąca od tegorocznych minimów.

Z kolei najbliższym celem dla wzrostów wydaje się być opór na 133.00. Strefa w okolicach tego poziomu służyła także jako wsparcie na początku obecnego roku.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COM

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBossaFX publikuje wyniki swoich klientów za Q1 2018 – lepiej na indeksach
Następny artykułWojna handlowa: Polska znowu zieloną wyspą?
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótkoterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Wolne chwile spędza na bieganiu oraz treningach sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here