Naga MarketsKurs pary walutowej EURJPY na wykresie 4-godzinnym jeszcze do niedawna miał przerwę w ruchu wzrostowym i konsolidował pod oporem w okolicach 124.50. W ostatnich godzinach dało się jednak zaobserwować silny wzrost i wybicie wspomnianego wyżej oporu.

Tym samym utworzył się kolejny impuls wzrostowy. Warto zatem obserwować jak cena będzie zamykała się na wykresie 4-godzinnym. Jeśli wybicie nie okaże się fałszywe można bowiem będzie poszukiwać okazji zakupowych.

W tym celu posłużyć można się będzie strategią price action Tylko Dołki i Szczyty. Potencjalne zniesienie wzrostów do strefy 33-66% pozwoli na przejście, na interwał 30-minutowy i tam rozglądanie się za zmianą sekwencji dołków i szczytów na wzrostową.

Strategię Tylko Dołki i Szczyty możesz poznać na seminarium XM w Warszawie >>


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here