Naga MarketsNotowania pary walutowej EURJPY znalazły się w tym tygodniu ponad linią trendu spadkowego biegnącą od tegorocznego szczytu. Ponadto podczas wczorajszej sesji, kupującym udało się wypchnąć cenę ponad maksima z czerwca.

Ustanowienie nowych maksimów w dniu wczorajszym pozwoliło nakreślić linię trendu biegnącą od minimów jakie udało się wyznaczyć w tym roku. Przecięcie linie trendu wzrostowego i spadkowego tworzy znaczący obszar w przypadku cofnięcia. Jeśli w tych okolicach utworzyłby się sygnał zakupowy, można będzie rozważyć spekulację na wzrost EURJPY.

Kluczowy opór w przypadku realizacji powyższego scenariusza znajduje się na 133.40. Zanim jednak kupujący będą zdolni się do niego zbliżyć, przyjdzie im się zmierzyć z lokalnym oporem znajdującym się ponad 200-pipsów niżej, przy 131.30.

Alternatywnie, powrót notowań pod obie omawiane wyżej linie trendu ponownie odsłoni kluczowe wsparcie w okolicach poziomu 125.00.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułmBank zamyka longi na EURUSD
Następny artykułPoznaliśmy decyzję RPP: 40. miesiąc bez zmiany stóp procentowych
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here