Naga Marketsbinarny raport południowy

Binarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!


Weekend nie przyniósł według oczekiwań przełomu w greckich rozmowach. Zamiast tego Grecja odrzuciła propozycje kredytobiorców, a obecny rząd rozpisał na 5 lipca referendum, w którym Hellada wypowie się odnośnie dalszego być czy nie być w strukturach unii monetarnej. Notowania par walutowych z EUR otwarły się z ogromnymi lukami (na EUR/JPY Ponad 400 pipsów). Silne spadki notują też europejskie indeksy i wszystko wskazuje, że podobny los czeka giełdy amerykańskie w trakcie popołudniowego otwarcia.

Podwyższony poziom ryzyka widać także na rynku opcji binarnych – dzisiejsze poziomy zwrotów w przypadku największych brokerów są zdecydowanie niższe niż normalnie (jeżeli chodzi o opcje wygasające pod koniec dnia wynoszą zaledwie 60%).

Jeżeli chodzi o dzisiejszy kalendarz makroekonomiczny, musimy skupić się jedynie na publikacjach z Niemiec o godzinie 14:00, kiedy poznamy inflację CPI. Dotychczasowe publikacje z pojedynczych landów nie napawają jednak optymizmem – wynika z nich, że prognozowane CPI r/r 0.5% (poprzednio 0.7%) może zanotować silniejsze osunięcie.

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: JPY

SŁABE: EUR, USD

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

USD/CAD – podwójny szczyt w strefie oporu?

SREBRO – pod linią trendu?

Na wykresie AUD/NZD H1 uformowała się długa świeca pin bar (tuż nad średnimi ruchomymi 8EMA i 21EMA. Cena ma potencjał dojścia co najmniej pod maksimum sesji czwartkowej (1.1220) lub wyżej w okolice 1.1252.

AUDNZDH1 29.06

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here