Naga MarketsOd początku poniedziałkowych notowań oczy wszystkich inwestorów zwrócone były na ropę, ale ciekawa sytuacja zrobiła się również na EURJPY. W dniu dzisiejszym EURJPY osiągnęło trzyletnie minimum przebijając na chwilę wsparcie w rejonie 122.80. Od roku cena porusza się respektując spadkową linię trendu dlatego też trend spadkowy na tej parze jest bezdyskusyjny. Najbliższym poziomem, który powinien być przetestowany po trwałym przebiciu wsparcia na 122.80 jest poziom 120.80 i może on wywołać korekcyjny odbicie.

Na chwilę obecną jednak popyt nie daje za wygraną i EURJPY wróciło powyżej poziomu 122.80, a otwartym pozostaje pytanie na jak długo. Gdyby jednak wzrosty były kontynuowane to najbliższe opory znajdują się na poziomach: 125.00, 127.30. Lekko powyżej tego ostatniego poziomu znajduje się obecnie wspomniana linia trendu spadkowego zaznaczona na wykresie zieloną linią. Większe szansa jest na to, że obecne odbicie za chwilę się zakończy i pojawi się nowa spadkowa fala zgodna z głównym trendem, która przetestuje poziom 120.80.

Otwórz pozycję na EURJPY na rachunku brokera XTB. X-Trade Brokers DM S.A. został najlepszym polskim brokerem 2015 według FXCuffs.

Wykres EURJPY dla interwału D1.
Wykres EURJPY dla interwału D1.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here