Naga MarketsWczorajsza sesja na parze walutowej EURJPY zakończyła na nowych maksimach w tym roku. Jednocześnie na wykresie dziennym doszło do wybicia górnego ograniczenia ponad 3-miesięcznej konsolidacji, które znajduje się w okolicach 134.40.

Dodatkowym potwierdzeniem wybicia będzie zamknięcie ponad oporem także jutrzejszej sesji, która kończy obecny tydzień handlowy. Takie zachowanie akcji cenowej wskazywało będzie na potencjał do dalszych wzrostów, które mogą osiągnąć opór blisko 137.31. Odległość do najbliższego oporu stanowi wielkość zakresu w jakim notowania poruszały się przez ostatnie 3 miesiące.

Jeśli jednak chodzi o handel w grudniu, a szczególnie w okresie świątecznym i występującym bezpośrednio przed nim, należy mieć na uwadze potencjalnie mniejszy wolumen transakcji, a co za tym idzie większe prawdopodobieństwo występowania fałszywych sygnałów.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułKryptotrading – analiza najpopularniejszych walut, 21 grudnia
Następny artykułRipple (XRP) – opis kryptowaluty
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here