Naga MarketsKurs pary walutowej EURJPY silnie się osuwa i przełamuje wsparcia jakie stały mu na drodze. Tym samym znalazł się dziś na poziomach, które ostatnio widziane były ponad miesiąc temu, na początku grudnia 2016-go roku.

Możemy zatem mówić o zakończeniu korekty i powrocie do krótkoterminowego trendu spadkowego, a zamknięcie pod 120.53 otworzy drogę do kluczowego poziomu wsparcia przy 118.70.

Przełamane poziomy wsparcia wraz z linią trendu będą teraz stanowić dobre miejsca do poszukiwania okazji sprzedażowych, zgodnych z panującą tendencją.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOpcja na dziś – CALL na USDCAD
Następny artykułUSD/JPY schodzi pod istotne wsparcie. Kontynuacja spadków?
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here