Naga Marketsej

Na interwale H4 pary EUR/JPY cena ponownie znalazła się na ważnym w ostatnim czasie obszarze wsparcia. Aktualnie widać zahamowanie spadków i próbę wyprowadzenia wzrostowej kontry. Jeżeli trwająca sekwencja ruchów zostanie zachowana, to można oczekiwać wzrostów do czerwonych linii łączących poprzednie wierzchołki. Wykorzystać tę sytuację można zagrywając opcje CALL ale wygasające w dość krótkim terminie.

ej op

TopOption, oferuje 80% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 180 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here