Naga Marketsej

Na interwale H4 pary EUR/JPY od pewnego czasu mamy do czynienia z ruchem bocznym między wsparciem, a oporem. Sytuację taką można rozegrać na dwa sposoby. Jeżeli cena odbije się od oporu i pojawi się sygnał podażowy, warto rozważyć grę na powrót do strefy wsparcia. Jeżeli jednak dojdzie do wybicia z konsolidacji, ciekawym rozwiązaniem może być gra w kierunku wybicia do najbliższego oporu.

ej op

TopOption, oferuje 80% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 180 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here