Naga MarketsWykres dzienny EUR/JPY pokazuje nam, że para znajduje się w wyraźnym kanale spadkowym. Jego dolne jak i górne ograniczenie było z dużą skutecznością testowane. Cena obecnie znajduje się w ruchu podążającym w kierunku bandy północnej naszego zakresu co może sugerować, że pod koniec dnia pokona obecne poziomy cenowe na 136.903.

EUR/JPY w silnym kanale spadkowym na D1
EUR/JPY w silnym kanale spadkowym na D1

Przechodząc jednak na wykres czterogodzinny widzimy silne spłaszczenie ceny. Co więcej szybsza MA (34-okresy) przecięła wolniejszą (144-okresy) od góry i obecnie zapewniają wyraźną strefę oporu dla dalszych wzrostów od kilku świeczek. Wskaźnik MACD wyraźnie minusowy co może sugerować, że powinniśmy spodziewać się spadku ceny (zakup opcji PUT).

Na wykresie H4 cena silnie spłaszczona. MA zapewniają strefę oporu
Na wykresie H4 cena silnie spłaszczona. MA zapewniają strefę oporu

Opcja na EUR/JPY w TopOption wygasa dopiero o 23:30GMT, warto więc poczekać do zamknięcia aktualnej świecy czterogodzinnej w celu sprawdzenia siły strefy oporu wyznaczanej przez średnie kroczące. Zamknięcie poniżej zwiększy nasze szanse gry na spadki. Wyraźne przebicie da natomiast możliwość gry na wzrosty.

TopOption oferuje 80% zwrotu za opcję wygasającą dzisiaj o 23:30
TopOption oferuje 80% zwrotu za opcję wygasającą dzisiaj o 23:30

TopOption, oferuje 80% zwrotu, za opcję wygasającą o godzinie 23:30GMT. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 180 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, jednak niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here