Naga MarketsJen w ostatnich dniach osłabia się po całości, czego być może w długim terminie nie widać na parze EURJPY, co wynika głównie z jeszcze większej słabości EUR. Widzimy jednak, że ostatnia fala deprecjacji JPY odcisnęła także swoje piętno na tej parze, co nastąpiło zresztą w bardzo istotnym, z technicznego punktu widzenia, miejscu. Otóż dzisiejsza zwyżka kursu EURJPY pozwoliła wyrysować a właściwie ‘dokręcić’ prawe ramie odwróconej głowy z ramionami (żółte obszary). Linia szyi jest wytyczona dosyć klarownie, ze względu na to, że przebiega wzdłuż horyzontalnego oporu nieco poniżej okrągłej bariery 138 Jenów za Euro.

Zamknięcie dziennej świecy powyżej tego wsparcia aktywuje formację oRGR generując w średnim terminie sygnał kupna. Zostanie on zanegowany w momencie, kiedy uda się zniwelować całą dzisiejszą zwyżkę i cena zamknęłaby się poniżej dzisiejszego otwarcia.

Wykres dzienny EURJPY

eurjpy

 

 

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko we wrześniu dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na
info@admiralmarkets.pl

zaloz_kontozaloz_demoConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here