Naga MarketsWitam czytelników!
Wiemy, że cześć naszych odbiorców preferuje grę średnio i krótkoterminową. W związku z tym, w miarę możliwości postaramy się informować Was o potencjalnych sygnałach price action występujących na poziomie niższym niż D1. Dziś pierwszy taki sygnał. Jeżeli macie jakieś propozycje dotyczące ukazujących się analiz, dajcie znać na forum lub e-mailowo. Postaramy się spełnić Wasze oczekiwana.


Na wykresie H4 EUR/JPY pojawiła się świeca pin bar. Świeca ta znajduje się w miejscu lokalnego oporu, spadki na tym poziomie występowały już kilkukrotnie, ostatnie spadki z tego poziomu były dość dynamiczne, tak że znawcy tematyki stref SD, mogliby się tam dopatrzeć właśnie takiej strefy. Stosunek potencjalnego zysku do ryzyka zdaje się być zadowalający. Proszę jednak pamiętać, że jest to zagranie kontr-trendowe i należy być bardzo ostrożnym.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: longtrader@o2.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here