Naga Marketseurjpy

Na wykresie H4 pary EUR/JPY utworzył się sporych rozmiarów pin bar. Ma on miejsce po nieudanej próbie wybicia poprzedniego szczytu. W efekcie mamy silne cofnięcie. Możliwe, że mamy do czynienia z fałszywym naruszeniem strefy oporu lub czymś co niektórzy nazywają formacją 2B. Niezależnie od nazewnictwa formacje te są zapowiedzią spadków. W mojej ocenie mogą być one tylko korekcyjne, po ogromnej fali wzrostów z ubiegłego tygodnia.

eurjpy opcja

OptionTrade, oferuje 79% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 179 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarneConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEUR/AUD – retest strefy oporu H4
Następny artykułNZD/USD – blisko wsparcia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here