Naga Markets
Wykres miesięczny pary EUR/JPY przedstawia długoterminowy trend wzrostowy oraz co szczególnie istotne – przełamanie długoterminowej strefy oporu, na którą składały się szczyty z 2009 roku. Maksima te zostały pokonane, a aktualnie kurs lekko spada.


Na wykresie tygodniowym pojawiła się (choć nie książkowa, ale zawsze) formacja objęcia bessy, co zapowiada spadki. W tym samym czasie obserwujemy spadki na głównej parze walutowej, co może sprzyjać głębszej korekcie na EUR/JPY, na której wzrosty trwały bez korekty od kilku tygodni.
Osobiście jako gracz podążający za trendem, nie zajmę pozycji do niego przeciwnej lecz poczekam na głębszą korektę i pełny retest przełamanej długoterminowej strefy SR. Rozumiem jednak graczy, którzy zagrają na głębszą korektę, nie powinni jednak oni zapominać o kierunku głównego trendu i otym, że grając pod prąd należy być bardzo ostrożnym.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: lukasz.nowacki@comparic.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here