Naga MarketsDruga połowa września zdecydowanie należy do euro. Od dwóch tygodni trwa kontynuacja trendu wzrostowego na ERUJPY, który rozpoczął się 15 sierpnia. Byki wybroniły wsparcie na 128,50, po krótkich zmaganiach przebiły się również przez opór na 130,85, a teraz dotarły do kolejnej bariery, tym razem w okolicach 133,00-10.

W piątek cena dotarła do 133,10, ale przed końcem tygodnia mieliśmy do czynienia z reakcją spadkową. Od wczoraj jednak powróciły wzrosty i para ponownie znalazła się blisko oporu. Być może drugie podejście będzie udane.

Jeśli opór zostanie pokonany, to kolejny ważny poziom rysuje się na wykresie dziennym. 136,00, bo o nim mowa, zadziałał na początku roku dwukrotnie jako bariera dla wzrostów. Choć później doszło do krótkotrwałego przełamania i dotarcia w okolica 137,50, to jednak na 136,00 ustawiłbym Take Profit w przypadku kontynuacji wzrostów. Jeśli nastąpią spadki, niedźwiedzie powinny bez większych przeszkód dotrzeć w okolice 130,85.


Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here