Naga MarketsNa wykresie EURGBP można zauważyć, że cena testuje psychologiczny poziom oporu 88,50. Notowania od dłuższego czasu poruszają się w trendzie wzrostowym. Świadczy o tym sekwencja coraz wyższych szczytów i dołków. Dodatkowym potwierdzeniem są średnie EMA (75-, 100- okresowe), które skierowane są ku górze. Nowe szczyty prawdopodobnie doprowadzą do dalszej presji popytowej. Brak przełamania oporu, może skutkować powstaniem konsolidacji. Warto przyjrzeć się wykresowi o niższym interwale czasowym.

Uzyskaj dostęp do około 200 instrumentów finansowych dzięki Noble Markets >>

Na wykresie H1 można zaobserwować korektę ostatnich wzrostów. Aktualnie impuls spadkowy wyhamował, widać spadek zmienności oraz narastającą presje popytową. Obecnie cena znajduje się pomiędzy wsparciem 0,8800 i oporem 0,8880. Przełamanie prawdopodobnie doprowadzi do kontynuacji impulsu. Przełamanie wcześniej wspomnianego oporu otworzy drogę do dalszych wzrostów.

Więcej analiz i komentarzy rynkowych można znaleźć na stronie Noble Markets. Zapoznaj się z ofertą brokera wchodząc w świat inwestycji FX/CFD.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here