Naga MarketsCiekawa sytuacja kreuje się na EURGBP. Ostatni miesiąc to głównie odreagowanie spadków, które miały miejsce na początku lipca. Cena zeszła wtedy z okolic oporu na 0,8585 do wsparcia na 0,8285. Od 15 lipca zaczęto odrabianie strat i w końcu udało się dotrzeć do oporu, a nawet delikatnie go przebić w środę.

eg

Cena znalazła się nad oporem na 0,8585, wszyscy czekali na re-test przebitego poziomu. Delikatne utwierdzenie się nowego wsparcia miało miejsce wczoraj, jednak nie pojawił się żaden sygnał kupna potwierdzający koniec stagnacji w okolicach tego poziomu. Cena znalazła się bardzo blisko wsparcia, więc dziś powinno dojść do kolejnego wzrostowego odbicia, dlatego zagrywam opcję CALL na tej parze.

eg-op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

OptionTrade, oferuje 78% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here