Naga MarketsOd ponad tygodnia EURGBP porusza się w konsolidacji pomiędzy 0.7394, a 0.7260. W dniu wczorajszym w trakcie konferencji prasowej szefa EBC Mario Draghiego euro osłabiło się do innych walut i wyraźnie widać to również na wykresie z funtem. Spadki nie były jednak na tyle głębokie, żeby zagrozić wsparciu. W chwili obecnej dopiero wybicie jednego ze wskazanych poziomów powinno rozpocząć mocniejszy ruch.

Wykres EURGBP dla interwału H1.
Wykres EURGBP dla interwału H1.

Interwał D1

W sierpniu EURGBP wyszła górą z kanału spadkowego i na razie 6-miesięczny opór na poziomie 0.7390 skutecznie zatrzymuje zapędy byków. Gdyby zostało wyłamane wsparcie na poziomie 0.7220 to cena wróci do wnętrza kanału spadkowego i nastąpi ruch w stronę lipcowych minimów. Cena znajduje się w trendzie spadkowym, a obecne wzrosty należy traktować bardziej jako odreagowanie spadków niż zmianę długoterminowego trendu spadkowego. Alternatywnie gdyby udało się pokonać opór to celem wzrostów będzie 0.7760.

Wykres EURGBP dla interwału D1.
Wykres EURGBP dla interwału D1.

FX_GROW_logo_200x250Tę analizę zasponsorował dla Państwa broker FxGrow – buduj swój kapitał z FxGrow na rachunkach ECN, ECN Plus oraz SWAP Free, które cechują wyjątkowo niskie spready, atrakcyjne platformy do wyboru oraz depozyt minimalny $100 i $1000.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here