Naga MarketsPoziom oporu wyznaczony przez mnie na wykresie EUR/GBP wciąż nie został pokonany. Niewielka zmienność oraz przewaga niedźwiedzi powodują, że sprzedaż popularnego crossa za pomocą opcji binarnych może okazać się zyskownym pomysłem.


Niemal zupełny brak danych makroekonomicznych w trakcie dzisiejszego dnia powoduje, że zmienność na takich parach jak EUR/GBP nie należy do najwyższych. Cross wciąż pozostaje pod strefą oporu w rejonie 0,8515, a ukształtowanie kolejnych świec nie wskazuje na wysokie prawdopodobieństwo pokonania oporu.

eurgbph1Poziomem do którego może dążyć EUR/GBP jest natomiast 0,8490. To tam znajduje się strefa wsparcia utworzona na poziomie poprzednich lokalnych dołków i przetestowana dzisiaj przed południem.

eurgbpWykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

uTrader oferuje 75% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here