Naga MarketsPara krzyżowa EUR/GBP znajduje się w trendzie spadkowym od 2008 roku. Przyspieszenie spadków rozpoczęło się w lipcu 2013 roku i od szczytu z tego miesiąca poprowadzona jest linia trendu spadkowego, do której korekty docierały czterokrotnie co widoczne jest na poniższym wykresie tygodniowym.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego![/pullquote]

0209EG

Od listopada ubiegłego roku trwa dynamiczny ruch wzrostowy, który doprowadził do przełamania wspomnianej przed chwilą linii trendu. Oferty kupna wyniosły właśnie cenę do istotnego obszaru oporu w okolicach poziomu 0.7800, który wcześniej zatrzymywał spadki i doprowadził do silnego ruchu w kierunku przeciwnym. Jeśli i tym razem obszar ten zadziała, możemy się spodziewać korekty ostatnich wzrostów do poziomów wsparcia przy 0.7490 – 0.7400 lub nawet powrotu do długoterminowego trendu spadkowego. Gdyby jednak bycze momentum się utrzymało, kolejnymi miejscami na wykresie, gdzie niedźwiedzie mogą pokazać swoją siłę jest opór przy 0.8050 lub ten, który stanowi linia wieloletniego trendu spadkowego.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.
Zapisy na: Webinary XM.COM[/pullquote]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here