Naga Marketseg

Na wykresie H4 pary EUR/GBP mamy do czynienia z przełamaniem poziomu oporu 0,7845 czyli także poprzedniego wierzchołka. Takie zachowanie wskazuje na przewagę po stronie popytu i otwiera drogę na poziom poprzedniego szczytu. Wydaje się więc, że w najbliższym czasie warto szukać okazji do zagrywania na dalsze wzrosty.

Polecam darmowe szkolenie, podczas którego omówiony zostanie system wybić z kanału nocnego. Webinar odbędzie się w środę 16 marca o godzinie 20:00. Każda zarejestrowana osoba otrzyma dostęp do nagrania.

eg op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

OptionTrade, oferuje 77% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCAD/JPY – kanał wzrostowy H4
Następny artykułHubstyle [HUB], Bytom [BTM] – Gorące spółki dnia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here