Naga Markets
eg

Na wykresie H4 pary EUR/GBP trwa wyraźny trend spadkowy. Aktualna, mocniejsza korekta zakończyła się na poziomie ostatniego wierzchołka tego trendu. Wydaje się wiec, że spadki powinny być kontynuowane. Obecnie cena znajduje się na lokalnym wsparciu okolic 0,7110, jeżeli poziom ten upadnie, otwarta zostanie droga w stronę ostatniego minimum.

eg op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ


Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

OptionTrade, oferuje 77% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAUD/JPY – nadal w kanale spadkowym
Następny artykułCormay [CRM], Grupa Azoty [ATT] – Gorące spółki dnia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

3 KOMENTARZE

 1. Witam 🙂
  Marcin raczej nie kupowałby pod świecę tygodniową, a tam nie ma żadnego sygnału. Pewnie też by nie sprzedawał bo wydaje mi się, że nie traduje na tej parze 🙂
  Ale hipotetycznie – myślę, że spojrzałby na wykres D1 i tam od 14.10 trwa dynamiczny trend spadkowy, więc szukałby okazji do sprzedaży.Dołek z 22 września jest oporem i kiedy cena podchodziła pod niego szukałby sygnałów na sell na H4. Czystego sygnału nie było, ale 6 listopada nastąpiła silna reakcja podaży i w mojej analizie obstawiam, że jeżeli wsparcie 0,7110 upadnie to cena spadnie niżej.
  Za wzrostami przemawia objęcie hossy D1 z 5.11 aczkolwiek jest przeciwne do trendu i wzrosty zatrzymały się na poziomie ostatniego szczytu tego trendu, stąd moje negatywne nastawienie.
  Mogę się jednak mylić, bo nikt nie wie na 100% czy coś będzie rosło czy spadało … nawet Marcin 🙂
  Zobaczymy jak będzie, dzięki za komentarz 🙂
  pozdrawiam 🙂

 2. Witam Panie Łukaszu

  Dalszy trend spadkowy nie jest jednoznaczny,niech Pan zobaczy co się wydarzyło na W1 ,Marcin zapewne maiłby oczekujące na kup w połowie tego cienia:)

  Pozdrawiam Robert

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here