Naga Marketseg

Na interwale H1 pary EUR/GBP zakończył się krótkotrwały trend wzrostowy (nad fioletową linią trendu) czego efektem jest przełamanie linii trendu oraz zmiana układu dołków i szczytów na spadkowy. W nowym trendzie spadkowym mieliśmy już dwa mocne impulsy podażowe, a aktualnie czekamy na kolejny, biorąc pod uwagę, że wzrosty jak na razie wyglądają na korektę (niewielka dynamika w porównaniu ze spadkami). Wydaje się, że tak jak poprzednim razem można czekać na sygnał do spadków w rejonie poprzedniego dołka. Mamy tu zresztą strefę oporu, a także górną krawędź kanału. Wydaje się, że właśnie w tym rejonie może dojść do kolejnego ataku podaży.

eg op

TopOption, oferuje 75% zwrotu. Jeżeli wygrasz o tyle procent większa będzie Twoja wygrana od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here