Naga Markets
Notowania pary walutowej EURGBP dwa tygodnie temu zamknęły się pod kluczowym obszarem wsparcia w obrębie 0.8691. Jak jednak widać na poniższym wykresie tygodniowym, kurs wzrastał w ubiegłym tygodniu i zdołał odrobić straty z dwóch poprzednich tygodni, co czyni wcześniejsze wybicie fałszywym.

Z kolei na wykresie dziennym widzimy reakcję na opór przy 0.8794. Właśnie ten poziom zdołał w ubiegłym tygodniu powstrzymać dalszą ekspansję kupujących.

Ciekawa sytuacja na wykresie może powstać w momencie skutecznego wybicia wspomnianego wyżej oporu. Wtedy też otwarta zostałaby droga do ruchu w kierunku kluczowej strefy oporu zlokalizowanej przy 0.8900/60. Alternatywnie, wybicie nowych minimów narazi notowania na dalsze spadki.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPrognozy Saxo Bank: Obligacje dołączą do zmienności?
Następny artykułBitcoin to scam – twierdzi były CEO PayPal
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here