Naga MarketsNa wykresie dziennym pary walutowej EURGBP utworzyła się pro-spadkowa formacja głowy z ramionami, a w połowie ubiegłego tygodnia przełamana została jej linia szyi.

Wspomniane przebicie nastąpiło długą, spadkową świecą, która zamknęła się poniżej kluczowego wsparcia przy 0.7700. Kolejna sesja również zakończyła się spadkiem, natomiast jego zakres nie był już tak imponujący. Następnie doszło do korekty, która dotarła w okolice opory przy 0.7746, ale także do 8-dniowej EMA.

Stamtąd nastąpił powrót do spadków, co miało miejsce w dniu wczorajszym, gdzie od początku sesji, aż do jej końca dominowała strona podażowa. Wydaje się zatem, że dalsze spadki są nieuniknione i wszelkie cofnięcia do poziomów oporu mogą być wykorzystywane jako okazje do zajmowania pozycji krótkich.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Najbliższe wsparcie widoczne jest w pobliżu poziomu 0.7525, natomiast ruch mierzony jaki wynika z formacji głowy z ramionami ma zasięg ponad 410-pipsów, co wskazuje na spadek w okolice poziomu 0.7356.

2505-EURGBP


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here