Naga Marketseg

Na wykresie H4 pary EUR/GBP doszło niedawno do przełamania długoterminowej linii trendu wzrostowego, a następnie cena zaczęła schodzić na coraz niższe poziomy. Mamy więc do czynienia z przynajmniej krótkotrwałym trendem spadkowym. Aktualnie może zaczynać się korekta, która powinna sięgnąć poziomu poprzedniego dołka czyli rejonu 0,7930. Tuż obok mamy nową linię trendu. Wydaje się, że w tych okolicach może dość do kolejnego impulsu podażowego.

eg op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

OptionTrade, oferuje 77% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAUD/USD – na nowych maksimach
Następny artykułCognor [COG], LW Bogdanka [LWB] – Gorące spółki dnia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here