Naga Marketseg

Na wykresie H4 pary EUR/GBP panuje mocny trend wzrostowy. Ostatnia korekta zatrzymała się na wsparciu 0,7520 i dolnej krawędzi kanału wzrostowego. Od tego czasu trwają wzrosty. Wydaje się, że nie ma żadnych przeszkód aby cena nadal wzrastała, a kolejny ważny opór to dopiero ostatnie maksimów, w więc okolice 0,7740. Możliwe, że kurs kolejny dzień będzie więc wzrastał.

Polecam darmowe szkolenie z podstaw techniki Price Action, którą wykonują poranne analizy. Podczas webinaru poznasz podstawowe formacje świecowe oraz metody wyznaczanie istotnych punktów na wykresach. Każda zarejestrowana osoba otrzyma dostęp do nagrania.

eg op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ


Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

OptionTrade, oferuje 77% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAUD/JPY – w trendzie spadkowym
Następny artykułZłoto – kolejny atak na 1113.00
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here