Naga Marketsbinarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

Już jutro zapraszamy na webinar poświęcony systemowi zapewniającemu 60% skuteczności – wybicie z kanału nocnego. Zarejestruj się za darmo!


Po wczorajszym pustym kalendarzu makroekonomicznym, wtorkowy również nie ma nam zbyt wiele do zaoferowania. Do tej pory doznaliśmy między innymi poziom bezrobocia w Szwajcarii (3.1%), bilans handlowy Niemiec oraz Francji jak i produkcję przemysłową w UK. Ta ostatnia okazała się gorsza od prognoz (1.1% vs 1.8%) co doprowadziło do umocnienia osunięć na Kablu.

Dzisiaj uwagę warto zwrócić jeszcze na rozpoczynające się o 14:00 posiedzenie ekonomiczno-finansowego w UE, prognozy PKB dla UK (16:00) oraz zapasy hurtowe w USA (16:00).

Z pewnością nie są to informacje najwyższego kalibru jednak mogą w pewien sposób wpłynąć na notowania rynkowe.

Silne i słabe aktywa finansowe

Po spadkach pod koniec zeszłego tygodnia na EUR jak na razie nie widać śladu i wspólna waluta koryguje na większości par (szczególnie z USD). Natomiast GBP i AUD tak jak się osuwało, tak nadal się osuwa.

SILNE: USD, EUR

SŁABE: GBP, AUD

Propozycje handlowe na koniec dnia – EUR/GBP przy ważnych poziomach

Dzisiaj w Comparic przygotowaliśmy dla Was trzy analizy techniczne pod opcje binarne:

– USD/JPY – ciekawe miejsce na kupno

EUR/USD – przestrzeń do wzrostów

GBP/USD – pod linią trendu

EUR dzisiaj zyskuje, GBP natomiast traci. Widać to wyraźnie na EUR/GBP, które wspięło się od rana już o 40 pipsów do góry. Wsparcie na poziomie 0.78968 zostało wzięte z wykresu dziennego. Strefa pokrywa się również z linią momentum spadkowego.

EURGBPH4 09.12

Bardzo wiele zależy od tego w jakim miejscu zamknie się obecna świeca H4. Cena na razie znajduje się ponad naszymi poziomami – jednak do godziny 15:00 (koniec rysowania świecy) może opaść. Brak przebicia będzie oznaczał grę PUT, przebicie natomiast CALL.

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here