Naga MarketsPara walutowa EURGBP zyskiwała od początku dzisiejszej sesji, a zakres wzrostów od minimum do obecnego maksimum to ponad 710 pipsów. Jako, że przed wzrostem na wykresie godzinnym EURGBP panował trend spadkowy, przełamane zostały wszystkie poziomy wsparcia, które wcześniej powstrzymywały byki.

Zapraszamy na webinary redaktorów Comparic.pl prowadzone przy współpracy z uTrader!

Obecnie, korekta dynamicznego ruchu wzrostowego zaprowadziła cenę do wsparcia przy 0.7965, które wyznaczają szczyty ustanawiane w połowie miesiąca. Z technicznego punktu widzenia jest to znaczący poziom wsparcia, natomiast emocje panujące na rynku wskazują na to, by raczej trzymać się z boku i powrócić do wykresów po weekendzie. Na wykresie zaznaczono również poziomy znajdujące się niżej, na których do akcji może wkroczyć strona popytowa, gdyby okazało się, że korekta ma jeszcze potrwać.

2406-EURGBP


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych uTrader! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych uTrader oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here