Naga MarketsKurs pary walutowej EURGBP od dłuższego czasu poruszał się na północ. Warto zauważyć, że w czasie trwania tych wzrostów rynek wielokrotnie testował i za każdym razem odrzucał linię trendu wzrostowego. Na skutek trwających od wtorku spadków kurs pokonał tą linię i obecnie obserwujemy jej re-test. Trwałe odrzucenie tego oporu mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków.

EURGBP H4

Spoglądając na wykres H1 zauważymy, że obecnie testowany opór zbiega się również z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego z ostatnich spadków a w jego okolicy już dwukrotnie pojawiła się reakcja podażowa. Na uwagę zasługuje również fakt, iż trwałe odrzucenie tego poziomu mogłoby utworzyć prawe ramie pro-spadkowej formacji głowy z ramionami (RGR). By formacja ta mogła zostać jednak potwierdzona, musielibyśmy najpierw pokonać wsparcie 0.9188 będące linią szyi.

EURGBP H1

Jeżeli tak się stanie, potencjalne spadki mogłyby dotrzeć nawet w okolice poziomu 0.9078, który nie tylko jest istotnym wsparciem ale również precyzyjnie wypełnia techniczny zasięg formacji RGR (od głowy do szyi).

By wykorzystać analizę, już teraz sprawdź ofertę Brokera STO, który oferuje swoim klientom darmowy VPS

EURGBP H4


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCzwartkowy przegląd rynków – EURUSD, NZDUSD
Następny artykułPoranek z rynkami LIVE – 1 września [NAGRANIE]
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here