Naga Marketseurgbp

Na interwale H1 pary EUR/GBP kurs porusza się w kanale wzrostowym. Wczoraj mieliśmy do czynienia z 4 odbiciem od górnej krawędzi. Aktualnie cena próbuje ponownie podejść pod tę krawędź. Czeka tam na nią strefa oporu łącząca dwa ostatnie szczyty. Warto zwrócić uwagę, że na wyższym interwale H4 dwie ostatnie świece pozostawiają długi cień we wspomnianej strefie oporu, świadczyć to może o słabnięciu popytu. Dlatego proponujemy strategię na dzisiaj w postaci zagrania na spadki, gdy cena ponownie wejdzie do strefy oporu. Będzie to zagranie zgodne z szerszym trendem spadkowym, a po za tym formacja kanału wzrostowego po dużym impulsie wzrostowym jest częściej zapowiedzią załamania wzrostów niż ich dalszej kontynuacji.

eurgbp opcja

TopOption, oferuje 80% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 180 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKupiec [KPC] – analiza na zamówienie
Następny artykułPoranny komentarz makro – środa 8 października.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here