Naga Markets
Na wykresie dziennym pary EUR/GBP w strefie lokalnego oporu pojawiła się świeca pin-barowa. Sugerować może ona spadki lub korektę ostatnich wzrostów.


Spoglądając nieco szerzej widzimy, że świeca prospadkowa pojawiła się dokładnie w 50% zniesienia ruchu spadkowego. Może to być dobre miejsce do zajęcia pozycji krótkiej z myślą o większych spadkach w przyszłości. Należy pamiętać o pewnej korelacji z parą GBP/USD, która drugi raz testuje linię bessy (linia która ponad 4 lata hamuje wszelkie wzrosty). Dzisiejsze dane z Europy o 10 i 10:30 (Wielka Brytania), a także o 14:30 z USA powinny wyjaśnić sytuację. Być może, dobre dane z Wielkiej Brytanii umocnią Funta, który na parze z USD przebije linię bessy i będziemy mogli płynąć z trendem wzrostowym, a na parze z EUR otworzy w końcu drogę do głębszych spadków.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: longtrader@o2.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here