Naga MarketsEURGBP – mieliśmy dzisiaj niezły rolercoaster na tej parze. Cena poszybowała w górę przebijając 0.9000 z dużym impetem, po czym z podobną dynamiką spadła poniżej przebitego 4 godziny wcześniej poziomu i spadała dalej, żeby na chwile obecną znaleźć się 120 pipsów niżej niż dzisiejsze maximum. Powstaje spadkowy (niedźwiedzi) pin bar, którego górny cień ledwie o parę pipsów przekroczył poziom 50% korekty Fibonacciego.

Taka sytuacja na wykresie może sugerować dalsze spadki. Pierwszym poziomem będącym celem podaży będzie okolica 0.8750, gdzie już wcześniej nastąpiły 2 silne odbicia: 17 lipca i 27 września (skutkujące rajdami 550 pipsów i w drugim przypadku 280 pipsów).

Jeśli ta strefa tym razem ulegnie niedźwiedziom – spadki mogą być kontynuowane nawet do 0.8450 gdzie znajduje się kolejna strefa popytu.

Na łamach comparic.pl i forum (https://comparic.pl/eurgbp-bedzie-tego-rgr/) pisałem o możliwym RGR na tej parze… jeśli potraktujemy dzisiejszy szczyt jako prawe ramię tej formacji to powyższy scenariusz staje się jeszcze bardziej prawdopodobny.

EURGBP Daily

DargoConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here