Naga MarketsPara walutowa EURGBP poruszała się dynamicznie na północ od czasu dołka w okolicach kluczowego wsparcia przy 0.8330. Jak jednak widać na poniższym wykresie, wzrosty zatrzymane zostały niedawno na kluczowym oporze w obrębie poziomu 0.8858.

W dniu wczorajszym miał miejsce kolejny test wspomnianego wyżej oporu. Cena fałszywie wybiła się ponad ostatnie maksima, jednak zamknięcie miało miejsce znacznie pod obszarem oporu. Dodatkowo wczorajsza akcja cenowa w całości swym zakresem obejmuje handel z dnia poprzedniego, co wskazuje na utworzenie niedźwiedziej formacji Outside Bar.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Obecnie dość istotne jest jak zachowa się akcja cenowa w trakcie najbliższych sesji. Widać bowiem, że kurs EURGBP znalazł się dziś pod linią trendu. Jeśli zamknięcie będzie miało miejsce właśnie pod tą, a najlepiej jeszcze pod lokalnym wsparciem blisko 0.8761 będziemy mogli spodziewać się większej korekty. Najbliższym celem mogą być wtedy okolice wsparcia przy 0.8640.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here