Naga MarketsCena od trzech tygodni porusza się w konsolidacji. Oporem, który zatrzymuje wzrosty jest 0.7400. Opór był testowany dwa razy, więc trzeci test powinien również być nieudany. Najbliższe wsparcie to poziom 0.7240, a jego przebicie pozwoli spowoduje ruch ceny w kierunku 0.7160. Ostatnie odbicie od wsparcia nie jest już tak mocne jak poprzednie co sugeruje, że popyt słabnie.

Wykres EURGBP dla interwału H4.
Wykres EURGBP dla interwału H4.

Szersza perspektywa W1

Od połowy 2013 roku EURGBP straciła na wartości z 0.8765 do 0.7000 w sierpniu 2015. W tym roku spadki wyhamowały i EURGBP od stycznia porusza się w kanale. Fundamentalnie jednak euro powinno się nadal osłabiać do funta ze względu na rozbieżną politykę banków centralnych. Bank of England jest o krok od podwyżki stóp procentowych podczas gdy Europejski Bank Centralny jest w środku programu luzowania polityki pieniężnej. Z tego powodu obecnie obserwujemy raczej przerwę w spadkach niż początek odbicia.

Wykres EURGBP dla interwału W1.
Wykres EURGBP dla interwału W1.

FX_GROW_logo_200x250Tę analizę zasponsorował dla Państwa broker FxGrow – buduj swój kapitał z FxGrow na rachunkach ECN, ECN Plus oraz SWAP Free, które cechują wyjątkowo niskie spready, atrakcyjne platformy do wyboru oraz depozyt minimalny $100 i $1000.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here