Naga MarketsNotowania pary walutowej EURGBP rosną już 5 tydzień z rzędu i po przełamaniu oporu kanału poruszają się przy zewnętrznej wstędze Bollingera wskazując tym samym na przewagę strony popytowej.

Ponadto kurs znalazł się na poziomach widzianych ostatnio we wrześniu ubiegłego roku. Trend wzrostowy może zatem zachęcać do poszukiwania okazji zakupowych po korektach.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, dobre miejsce na wypatrywanie sygnałów kupna stanowić może strefa tworzona przez środkową wstęgę Bollingera (20 SMA) oraz linię trendu biegnącą od dołka z 21-go czerwca br.

Alternatywnie, pokonanie opisanej wyżej konfluencji wsparcia może oznaczyć wyhamowanie trendu wzrostowego, a potencjalnie także jego odwrócenie, o ile układ dołków i szczytów na wykresie przyjmie spadkową sekwencję.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here