Naga MarketsKurs euro niezdecydowany od dwóch dni. Gdzie zmierza EURGBP?Kurs euro do funta od ponad miesiąca konsoliduje w blisko 200-pipsowym zakresie. W tym tygodniu notowania pary walutowej EURGBP dotarły do górnego ograniczenia tej konsolidacji, gdzie widoczne jest niezdecydowanie. Przejęcie kontroli przez sprzedających lub kupujących wskaże dalszy potencjalny kierunek ruchu ceny w najbliższych dniach.

  • Notowania euro do funta szterlinga od ponad miesiąca pozostają w konsolidacji
  • Kurs EURGBP ponownie znalazł się w strefie oporu
  • Wybicie z formacji inside bar może wskazać dalszy kierunek ruchu

Kurs euro do funta nakreślił inside bara na oporze

Jak widać na wykresie dziennym EURGBP poniżej, po dotarciu do strefy przy 0,8835 uwidoczniło się niezdecydowanie uczestników rynku. Wskazują na to świece z knotami i niewielkimi korpusami. Ponadto, wczorajszy handel zawarł się w zakresie środowej sesji, co doprowadziło do powstania formacji inside bar.

W przypadku wybicia górą ponad maksima świecy matki (0,8877), byki otworzą sobie drogę do dalszych wzrostów. Najbliższy cel stanowić będzie wtedy strefa oporu w okolicach 0,8990.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl! Aktualny harmonogram i zapisy: Webinary edukacyjne
.
Wykres dzienny pary walutowej EURGBP

Jeśli natomiast kurs euro do funta ma pozostać w zakresie, kontrolę na rynku powinny przejąć niedźwiedzie. Po wybiciu minimów świecy matki formacji inside bar (0,8807), notowania EURGBP mogłyby kierować się do strefy wsparcia blisko 0,8700.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here