Naga MarketsWzrosty na parze walutowej EURGBP, które trwają od czasu odbicia od wsparcia przy 0.7570, doprowadziły jej kurs do obszaru oporu zlokalizowanego przy 0.7927 – 0.7975.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu na EURGBP u brokera XM

Tam też na początku tygodnia utworzyła się świeca, która w trakcie formowania przetestowała wspomniany przed chwilą obszar oporu. Zakres handlu w ciągu kolejnych dni mieści się całkowicie w obrębie poniedziałkowej świecy, natomiast wczoraj doszło do wybicia górą, a następnie powrotu do jej zakresu. To właśnie doprowadziło do utworzenia pro-spadkowej formacji Fakey.

Wydaje się zatem, że para na najbliższe sesje obierze kierunek południowy, a wsparcie, które może być celem dla grających na zniżki, widoczne jest w pobliżu poziomu 0.7750. Gdyby jednak to byki przejęły kontrolę, spadkowe nastawienie zostanie unieważnione dopiero w chwili zamknięcia na wykresie dziennym powyżej wczorajszego maksimum.

1706-EURGBP


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here