Naga Markets
Dawno temu przedstawiłem długoterminową analizę pary EUR/GBP, którą można zobaczyć tutaj:EUR/GBP – 5 letni kanał spadkowy. Z podanych wtedy 3 warunków potrzebnych do spełnienia, abyśmy mogli zobaczyć głębokie spadki, zrealizowane zostały w pełni dwa pierwsze. Trzecim było przełamanie wsparcia na 0,84, która było naruszone, ale nie przełamane w zdecydowany sposób. W międzyczasie wyrysował się mniejszy kanał spadkowy, wewnątrz tego dużego 5-letniego.


Powyżej na wykresie dziennym widzimy, że cena wciąż ma problem z wyjściem poza mały kanał. Realizacja 3 punktów z tej dawno temu przeprowadzonej analizy zajęła trochę czasu, wyznaczony wtedy kierunek spadkowy okazał się słuszny, a być może zeszłotygodniowa decyzja Europejskiego Banku Centralnego o obniżce stóp procentowych, a także zapowiedź gotowości do dalszych działań może być impulsem, którego przez tak długi czas brakowało, aby spadki mogły naprawdę przyspieszyć. Oprócz słabego Euro potrzebny jest jeszcze silny Funt, który po serii świetnych odczytów makro, ostatnio złapał zadyszkę, którą miejmy nadzieję przezwycięży.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: longtrader@o2.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here