Naga MarketsTo co dzieje się na wykresie EURGBP można już nazwać prawdziwym szałem zakupów. Na wykresie dla interwału tygodniowego z ostatnich 16 świec zaledwie 4 ma kolor czerwony. W tym okresie cena wzrosła z poziomu 0.8380 do 0.9230. Być może nieuchronnie zbliża się czas na rozpoczęcie przynajmniej spadkowej korekty.

Najbliższy opór, który jest obecnym celem kupujących znajduje się na poziomie 0.9300. W tym rejonie znajduje się maksimum z ostatnich 8 lat i należy oczekiwać, że właśnie tam podaż będzie oczekiwała z kontrą.

Na interwale dziennym zauważyć można, że EURGBP porusza się we wnętrzu kanału wzrostowego. Przy mocnym trendzie wzrostowym przełamanie górnego ograniczenia kanału nie jest żadnym wyzwaniem dla kupujących. Jednak jeżeli podaż zdoła przełamać dolne ograniczenie tego kanału to ruch taki powinien wywołać przynajmniej głębszą korektę spadkową. Oczywiście do przełamania dolnego ograniczenia jest jeszcze daleko, a zatem warto w najbliższych dniach obserwować poziom 0.9300 i zachowanie ceny w tym rejonie.

EURGBP D1
Wykres EURGBP dla D1
EURGBP W1
Wykres EURGBP dla W1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here