Naga MarketsWe wtorek popyt na EURGBP kontynuował wzrosty po poniedziałkowym przełamaniu oporu w rejonie 0.9130. W najbliższych dniach możemy spodziewać się cofnięcia do wspomnianego poziomu. Taka reakcja ceny będzie klasycznym ruchem powrotnym niezwykle często widywanym na wykresach.

Popyt na razie jest bardzo silny i nie sposób w takich warunkach wyczekiwać spadków. Jednak korekcyjny ruch spadkowy powinien pojawić się po teście górnego ograniczenia kanału wzrostowego. Poziom ten obecnie znajduje się w rejonie 0.9250. Spadki, które powinny się pojawić wcale nie muszą być głębokie i mogą skończyć się już na nowym wsparciu 0.9130.

Realnym sygnałem słabnięcia kupujących będzie najpierw przełamanie poziomu 0.9130, a następnie wyłamanie dolnego ograniczenia kanału wzrostowego. Taki scenariusz mógłby być nawet sygnałem odwrócenia obecnego trendu wzrostowego. W chwili obecnej jednak żaden z podanych czynników nie został zrealizowany, a zatem lepiej skupić się na dołączeniu do obecnego trendu, ale dopiero po korekcie.

EURGBP H4
Wykres EURGBP dla H4
EURGBP D1
Wykres EURGBP dla D1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here