Naga MarketsW zeszłym tygodniu pisałem o trendzie spadkowym, który ma miejsce na wykresie czterogodzinnym EURCHF. Po kolejnej fali spadków nowy tydzień to fala wzrostów na tej parze. Obecna świeca przebija się przez linię trendu wzrostowego. To bardzo ważny poziom, zachowanie ceny w najbliższych godzinach będzie miało wpływ na przyszłość tej pary.

Cena EURCHF spada umiarkowanie już od połowy lipca. W międzyczasie kilkukrotnie miała miejsce korekta wzrostowa. Nigdy jednak nie była ona tak silna jak obecnie, trwające od poniedziałku wzrosty wynoszą już około 60 pipsów. Z drugiej strony trzeba jednak przyznać, że poprzedzające korektę spadki również miał większą dynamikę niż dotychczas.

By wykorzystać analizę i zainwestować na EURCAD
sprawdź ofertę 
Brokera HotForex

Jeśli cena wróci pod linię trendu spadkowego, będziemy mieli do czynienia ze sygnałem sprzedaży. Polecam otwarcie krótkiej pozycji z celem na 1,1450, gdzie znajduje się najbliższe istotne wsparcie. Jeżeli linia trendu zostanie na stałe przełamana, to spodziewałbym się wzrostów w okolice 1,1625, w pierwszej połowie lipca cena reagowała na nim kilkukrotnie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here