Naga Marketsec

Na wykresie H4 pary EUR/CHF już wcześniej doszło do wybicia ponad linię trendu spadkowego. Po dość długim oscylowaniu ceny w rejonie wsparcia 1,0935, ostatecznie wyklarował się tam impuls popytowy. Wydaje się, że wzrosty zapoczątkowane pod koniec lutego powinny być kontynuowane. Pierwszym celem jest oczywiście powrót na lokalny szczyt czyli 1,1020.

Polecam darmowe szkolenie, podczas którego omówiony zostanie system wybić z kanału nocnego. Webinar odbędzie się w środę 16 marca o godzinie 20:00. Każda zarejestrowana osoba otrzyma dostęp do nagrania.

ec op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

OptionTrade, oferuje 75% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułPodsumowanie pozycji dużych graczy 13.03.2016
Następny artykułAUD/JPY – test kluczowego poziomu
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here