Naga MarketsPara walutowa EURCHF na skutek wtorkowych wzrostów ponownie znalazła się wewnątrz wcześniejszej konsolidacji. Biorąc pod uwagę obecną sytuację z punktu widzenia interwału 1-godzinowego zauważymy, że z dużym prawdopodobieństwem rynek tworzy obecnie prawe ramie odwróconej formacji głowy z ramionami (oRGR).

Abyśmy mogli jednak mówić o realizacji formacji i potencjalnych wzrostach, rynek musiałby najpierw pokonać linię szyi a więc poziom oporu 1.0696.

EURCHF H1

Spoglądając na wykres 4-godzinowy zauważymy, że potencjalne wzrosty mogłyby dotrzeć nawet w okolice poziomu 1.0757 zbiegającego się precyzyjnie z technicznym zasięgiem formacji oRGR.

By zainwestować sprawdź ofertę Brokera HotForex

EURCHF H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCzwartkowy przegląd rynków – AUDUSD, GBPUSD
Następny artykułNiemal 3 mln USD kary za nielegalny obrót metalami szlachetnymi!
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here